اسباب بازی قطار کلاسیک

برند : جین یونگ شن دسته بندی : ماشین،هواپیما و قطار

ویژگی اسباب بازی قطار کلاسیک

لوکوموتیو باطری خور

سه واگن مختلف قطار

دارای صدا و نور و دود

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

170,000
160,000 تومان
6 %

قطار کلاسیک اسباب بازی

قطار کلاسیک اسباب بازی قطاری با مدل کلاسیک است که دارای یک لوکوموتیو و سه واگن می باشد که هر واگن دارای ظاهری متفاوت است. قطار با چهار باتری قلمی AA روشن می شود که به لوکوموتیو متصل می شود و با حرکت لوکوموتیو دیگر واگن های متصل نیز به جلو رانده می شوند. قطار از جنس پلاستیک فشرده تولید شده است که دارای کیفیت خوب و مناسب است و برای کودکان بالای ۳+ سال مناسب بوده و توصیه می شود.

این قطار اسباب بازی دارای ریل های مختلفی است که می توان آنها را به یکدیگر متصل کرد و ریل های متصل شده به هم ابعادی حدود ۳۴۰ سانتی متری بروی زمین داشت. و در یک بسته بندی جعبه ای ۴۵ * ۵ * ۳۱ سانتی متری قرار دارند که بصورت مونتاژ نشده قرار گرفته است. قطارها درون بسته بندی قابل مشاهده است اما ریل ها درون جعبه است. تعداد قطعات این اسباب بازی ۱۴ قطعه است که برای بازی کودکان طراحی شده است.

از ویژگی های این اسباب بازی می توان به دودزا بودن، داشتن چراغ در جلو قطار و موزیکال بودن آن اشاره کرد که همگی باعث جلب توجه بیشتر کودک به اسباب بازی می شود. کودکان علاقه خاصی به این مدل اسباب بازی ها دارند و می تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

افزودن نظر نظر خود را در مورد محصول مطرح نمایید